سرقت کابل های مسی با شریک افراد آشنا با شبکه مخابراتی

admin دسته‌بندی نشده

 به گزارش ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی روز یکشنبه در ورق توئیتر خود نوشت: «سرقت کابل مسی به فراگیری رسیده است، حدود ۶۰۰ نقطه درون ملک با سرقت کابل مواجهند و بوسیله نوعی با پسرفت داخل ارتباطات ثابت مواجهند. این شایان قبول نیست.

از مخابرات ایران خواسته ام ضمن مباحثه با مسئولین انتظامی محلی، تاپایان شهریور همه نقاط را مجدداً به شبکه وصل کنند».

وزیر ارتباطات درون پاسخ به سوال یکی از کاربران توئیتر که از او پرسیده حیات آیا مردم باید با پول خودشان برای خرید کابل اقدام کنند تا مخابرات آن را وصل کند، گفت: خیر، همه نفقه ها را باید مخابرات ایران تقبل کند.

جهرمی در ادامه خاطرنشان کرد: بنابر تحقیقاتی که عمل شده است، رادیکال سرقت ها با نوعی همکاری افراد آشنا با شبکه مخابراتی رخساره می گیرد. دلایل متعددی دارد که یکی از آن ها اندوه می تواند تعویق در پرداخت مطالبات پیمانکاران است که بخاطر حل آن برنامه ریزی کرده اند.

او در انتها بوسیله این نکته اشاره کرد که در گذشته نیز کابل اختلاس وجود داشته، اما به این شکل، گسترده نبوده و حتماً باید با آن برخورد کرد.

شاید دوست داشته باشید:

کارت گرافیک MX450 انویدیا ۳۳ درصد سریع مرطوب از MX350 است

پردازنده های گرافیکی سری MX انویدیا غلبه پردازشی بسیار زیادی ندارند و برای اهداف گیمینگ به امر نمی روند؛ بنابراین، […]

ناظران در شورای معادن ۱۰ استان گلچین شدند

بوسیله گزارش ایسنا، امیرحسین قاضی زاده هاشمی کارپرداز مهتر محفل در مجمع مشهود امروز (چهارشنبه) اسامی اعضای ناظر در شورای […]

کارت های نامشخص انویدیا؛ گیگابایت اطلاعاتی از RTX 3060 Ti و دو مدل دیگر را افشا کرد

AAانویدیاGHAROOOONGHAROOOON در سه گانه ماهه ی پایانی سال ۲۰۲۰ بسیار پرکار و انواع پردازنده های گرافیکی امپر خود را عرضه […]