کاظمی: بانک ها تولید ملی ما را ایستا کردند

admin دسته‌بندی نشده

محمد کاظمی درون گفت وگو با ایسنا، با اشاره به موانعی که می تواند سد رویه امان از تولید ملی باشد گفت: فعلا تولید ملی ما را بانک ها متوقف کرده اند؛ واحدهای تولیدی که قرضه قبض کردند بوسیله لحاظ تحمیل تحریم های آمریکا نتوانستند وام ها را بازگردانند؛ در نتیجه بانک ها هم این شرایط را دریافتن نمی کنند و مشکلاتی ابداع می شود.

وی ادامه داد: هم بایکوت های آمریکا و بی آرامی تحمیل بانک ها به تولید ما ضربه خورده و آن را زمین گیر کرده است. البته ما در مجتمع شورای اسلامی در این مملکت کمکی را در نظر گرفتیم، اما شورای نگهبان آن را تایید نکرد.

این عضو حلقه حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با رمز بوسیله نقش دستگاه های نظارتی در رفع موانع تولید و حمایت از تولید ملی نشانی کرد: دستگاه های نظارتی در این باره کاری نمی توانند ادا دهند، چرا که بانک ها می گویند ما براساس قوانین و مقررات بانکی این کارها را اجرا می دهیم؛ این در حالی است که این مقررات و قوانین بانکی برای شرایط عادی تنظیم شده است نه وضعیت دست پاچه در واقع برای زمانی تنظیم شده که طولانی فضای مورد نیاز برای تولید کننده مساعد و حاضر باشد. اگر تحریمی وجود نداشته باشد و گواه مشکلات درون بازار نباشیم آن زمان هنجار می تواند در خصوص آن تولید کننده ای که از بازپرداخت تسهیلات امتناع می یواش در نظر گرفته شود، اما اکنون مناقشه امتناع وجود ندارد و بحث بر سر بایکوت و تحمیل است و بانک ها این وضعیت را حس نمی کنند.

کاظمی تاکید کرد: برای امان از تولید ملی ادب سازی در کشور امری مهم است اما تولید تویی ما به کیفیت تولید خارجی نمی رسد. این موضوع را در چونی کالاهای لوازم شوهردار شاهد هستیم؛ البته کیفیت تولید رو بوسیله بهبود است و داخل فداکار موارد تولیدات ما با تولیدات خارجی برابری می یواش. حال که نمی توانیم واردات انجام دهیم باید از شرایط کنونی برای حمایت از تولیدات ملی به عنوان فرصت نگاه کنیم و از تولید کننده حمایت کنیم تا بی آرامی کیفیت و حزن معادل را اضافه دهند.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

جزئیات Hopper، تبار جدید پردازنده های گرافیکی انویدیا، فاش شد

مهم ترین و بزرگ ترین وقوف درباره ی محصولات انویدیا به رسانه ها رسید. غول پردازنده های گرافیکی در پندار تولید خانواده […]

وعده اپراتورهای موبایل به کاربران اینترنت همراه | اینترنت موبایل ۷ استان دیگر هم وصل شد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، آخرین خبرها از یگانگی به اینترنت حاکی از آن است که بر […]

دلار چند؟

به گزارش ایسنا، بازار ارز امروز ( چهارشنبه) به قضیه افزایشی خود ادامه داد؛ به گونه ای که ارج فروش […]