التماس یک نماینده کمیسیون درباره اینترنت

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، بزرگی میرزایی با اشاره بوسیله ضرورت برقراری اینترنت گفت: مسئله اینترنت موضوعی است که بر روی بخش های مختلف ملک خاصیت گذار است و بهتر است اجازه دهیم تا کارشناسان اقتصادی، تجار، بازرگانان، صاحبان صنایع و بانکداران در این بن نظر دهند؛ چرا که معادل اینترنت تاثیری پهلو روی تمام این بخش ها دارد.

وی تو امتداد اعتراف کرد: بهتر است از اظهارنظرهای غیر کارشناسی در این اساس پرهیز شود. انتظار می رود بوسیله تدریج که آرامش به کشور بازگشته است اینترنت همچنین در دسترس مردم قرار گیرد. مسئله اینترنت یک مطالبه اشتراکی تراشیدن بلکه یک نیاز اشتراکی است. بهتر است این مسئله را به نوعی جلوه ندهیم که برضد امنیت کشور بوده و با دعوا کنار سر آن به مسئله دامن بزنیم.

نماینده مردم ایلام داخل مجلس تصریح کرد: باید اجازه دهیم کارشناسان این مرزوبوم با توجه به نیاز کشور داخل این بنیاد دیدن دهند. داخل برخی از استان ها نظیر ایلام که اعتراض ها نیز مسالمت آمیز بوده و اکنون امنیت و آرامش با زحمات نهادهای امنیتی مستحکم است انتظار می جوی محدودیت هایی بخاطر دسترسی به اینترنت هر چه سریع تر برطرف شده و دسترسی برقرار شود.

وی درون ادامه مداومت کرد: هوی می رود هر چه سریعتر در استان هایی که آرامش ثابت قدم است همانند ایلام دسترسی مردم به اینترنت برقرار شود. این مراد مردم و مسئولان از شورای امنیت کشور است.

شاید دوست داشته باشید:

توضیحات جهرمی درباره مشت اندرکاران فیلترینگ و سرعت اینترنت

همشهری آنلاین -مائده امینی : اینجا همه چیز مرموز تر است؛ هنجار حقوق شهروندی در فضای مجازی راحت تر شکسته […]

کشف قدیمی ترین سکونتگاه وایکینگ ها در ایسلند

باستان شناسان مکانی کشف کرده اند که مقدور است قدیمی ترین سکونتگاه وایکینگ ها تو ایسلند باشد. بیارنی اینارسون باستان […]

بنچمارک پردازنده گرافیکی Radeon تراشه اکسینوس 1000 سامسونگ فاش شد

نخستین پردازنده ی گرافیکی سفارشی سازی شده ی سری رادئون ای ام دی (AMD Radeon) که استراحت است در گوشی های پرچم […]