“طلا” هم رکورد ۱۰ ساله را شکست

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل موقت در معاملات روز جاری میدان سنگاپور به ۱۵۲۵ دلار و ۲۰ سنت رسید که بالاترین معادل از ۲۵ سپتامبر بود و آخرین مرحله با ۰.۶ درصد افزایش، بوسیله ۱۵۲۴ دلار و ۴۴ سنت رسید.

درون میدان معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۶ درصد افزایش، بوسیله ۱۵۲۷ دلار و ۶۰ سنت رسید.

قیمت طلا در سال ۲۰۱۹ عمدتا به دلیل مجادله تجاری ۱۷ ماهه آمریکا و چین و فایده منفی آن بر رشد اقتصاد جهانی که بانکهای مرکزی ارشد جهان را بوسیله تسهیل محاکمه پولی واداشت، حدود ۱۹ درصد رشد کرده است.

به گفته مارگارت یانگ، تحلیلگر بازار تو مشارکت “سی ام سی مارکتس”، یکی از عوامل اصلی رشد ارج طلا، خسته شدن نرخ دلار حیات و قیمتها در آخرین روز که تقاضا بخاطر بیع ارزان شکل گرفته، افزودن نمایان کرده است. با این حال قضیه صعودی طلا محدود شده مربوط به سیکل کاهش نرخهای بهره بوسیله انتها فصیح و حدس کاهش نرخهای بهره درون سال ۲۰۲۰ دیده نمی شود.

بانک مرکزی آمریکا امسال نرخهای بهره را سه گانه دور کاهش داد. نرخهای نصیب پایین تر، هزینه نگهداری طلا که سوددهی ندارد را کاهش داده و جذابیت تنخواه گذاری تو این فلز ارزشمند را تقویت می کند.

بها دلار در معاملات روز سه گانه شنبه در طبق سبدی از ارزهای رقیب کاهش واضح کرد و طلا را برای خریداران غیرآمریکایی کم قیمت خیس کرد.

پیتر ناوارو، مشاور تجاری دژ سفید روز دوشنبه اطلاع دادن کرد که فاز اول سازش تجاری آمریکا و گره احتمالا در هفته آینده امضا خواهد شد.

جفری هالی، تحلیلگر مبصر بازار در شرکت OANDA درون این باره گفت: با توجه بوسیله نقدینگی کمی که در بازار آسیا به دلیل تعطیلات سال ابتکاری وجود دارد احتمال دارد قیمت طلا درون معاملات اندک تکثیر بیشتری فاحش نرم. پایداری بعدی زر در سرحد ۱۵۳۵ دلار خواهد وجود.

عامل دیگری که از رشد قیمت طلا پشتیبانی کرد، افت بازارهای سهام آسیا بود چون تنخواه گذاران بوسیله سودگیری از رونق اخیر معاملات پرداختند.

تو بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس پالادیم بخاطر تحویل فوری ۰.۳ درصد نمو کرد و بوسیله ۱۹۱۳ دلار و دو سنت رسید. این فلز ارزشمند امسال تحت تاثیر هبوط عرضه و تقاضای بالا، ۵۱ درصد رشد قیمت داشته که بزرگترین رشد قیمت از سال ۲۰۱۷ و چهارمین رشد مقدار سالانه پالادیم خواهد بود.

هر اونس نقره برای تحویل فوری ۱.۱ درصد رشد کرد و به ۱۸ دلار و ۱۰ تشریفات رسید. نقره از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون حدود ۱۷ درصد رشد ارج داشته که بزرگترین رشد نرخ سالانه از سال ۲۰۱۰ به این طرف است.

هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۱.۴ درصد افزایش، ۹۷۱ دلار و ۹ سنت معامله شد و درون خوش نویسی ثبت حدود ۲۳ درصد رشد قیمت سالانه صبر گرفت که بزرگترین رشد قیمت سالانه از سال ۲۰۰۹ خواهد بود.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

روش اندازی یک منبع شریف برای آموزش درباره کروناویروس

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی مجازی اعلام کرد: با توجه بوسیله اینکه حقیقی ترین […]

بدون تطویل | یک روزگار با تلویزیون ایران داخل روزهای کرونایی

به گزارش همشهری آنلاین، محمود صدری از مجله نگاران پرسابقه داخل تصنیف ای کوتاه با نشانی “تلویزیون ایران در روزگار […]

فناوری رهگیری پرتو RTX انویدیا؛ بررسی عملکرد یک ساله

فناوری رهگیری تلالو یا Ray Tracing از نوآوری های انویدیا در کارت های گرافیکی بود که به قیافه عام با […]