روش اندازی یک منبع شریف برای آموزش درباره کروناویروس

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی مجازی اعلام کرد: با توجه بوسیله اینکه حقیقی ترین راه مهار ویروس کرونا، آموزش همگانی است و در راستای رسالت خویشتن و برطرف کردن مقدر شدن ای از نگرانی های اجتماع بوسیله صورت ساده، جامع و شریف اطلاعاتی را در خصوص ویروس کرونا در سامانه آرمان ارائه داده است.

تیمار اینک محتواهای متعددی در این رابطه تولید شده و در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی در حال پخش است که تقدیر اساسی آنها از منابع محترم و به خشکی امدن محور اصول علمی نیستند. همچنین عامه آدم برای شناسایی از واقعیات این بیماری مجبور به مراجعه به سایت ها و کانال های مختلفی هستند که هر کدام از آنها در صورت صحیح بودن هم، تنها به قسمتی از این بیماری پرداخته اند.

پیاده شدن همین ماخذ دانشگاه علوم پزشکی مجازی با توجه به رسالت موکس ها درون آموزش همگانی، بر آن شد تا با خاص بخشی از سامانه موکس کشوری آرمان، مجموعه جامعی از محتواهای الکترونیکی (اعم از فیلم، کلیپ، پوستر، راهنما و …) را داخل طی یک فعالیت فشرده شبانه روزی جمع ­آوری و دسته بندی کند.

درون حال مجهز سامانه «آرمان» با صدها محتوا در زمینه  درود کرونا، راه ­های انتقال، علائم و تشخیص، کلیات پیشگیری، مواد مخالف عفونی و حفاظتی، کرونا در خانه، کرونا در محیط کار، کرونا در اماکن عمومی، کرونا و مادران شیرده و باردار، کرونا و افراد مسن، کرونا و کودکان، کرونا و مصیبت های خاص، کرونا و سلامت روان، کرونا و تغذیه، حراست از بیمار، باورهای غلط و زنگ تفریح کرونایی و … در آدرس http://arman.vums.ac.ir/corona اطلاعاتی را به رخساره رایگان در وارستگی اجتماع راحتی می دهد.

شاید دوست داشته باشید:

رآکتورهای هسته ای ساخته شده با فناوری چاپ سه گانه اینده به زودی از راه می رسند

هسته ی رآکتور هسته ای یکی از محیط های نامعمول ساخت انسان روی زمین است و دانشمندان به تازگی دریافته […]

پر دانلودترین اپلیکیشن های جهان را بشناسید

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و بوسیله نقل از ایسنا، آمار و گزارش های منتشر شده در وبسایت gsmarena نشان می دهد […]

ارتقای رایگان اینترنت خانگی به ۱۶ مگابیت | جزئیات وعده جدید وزیر ارتباطات

به گزارش همشهری آنلاین، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در صفحه توییتری خود از ارتقای مجانی مشترکان خانگی اینترنت شناسایی […]