ارتقای رایگان اینترنت خانگی به ۱۶ مگابیت | جزئیات وعده جدید وزیر ارتباطات

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در صفحه توییتری خود از ارتقای مجانی مشترکان خانگی اینترنت شناسایی عدل و نوشت: «‏با آغاز مکرر کلاس های رمزی مدارس و دانشگاه ها، به انبازی های اینترنت خانگی ابلاغ کردیم که تا پایان اردیبهشت سرعت همه ی مشترکین خویشتن را «مجانی» به ۱۶مگابیت ارتقا دهند. این دستورالعمل ساعتی قبل داخل اکثر این باهم اتحاد کردن ها اجرایی شد. حاصل: ۷٪ نمو متوسط مجموع پهنای باند تا این لحظه. ‏⁧#گزارش_به_مردم⁩»

ارتقای اینترنت خانگی به ۱۶ مگ تا اختتام اردیبهشت

ایسنا نیز نوشت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارتقای سرعت اینترنت خانگی بوسیله ۱۶ مگابیت برثانیه تا پایان اردیبهشت معارفه داد.

شیوع کرونا درون کشور منجر به قرنطینه اختیاری افراد شده و تو این میان مصرف اینترنت به عنوان راهی برای گذراندن اوقات فراغت، استفاده از روش های دورکاری و آموزش رمزی افزودن یافته است. البته سرعت و چونی اینترنت بی قراری از مواردی است که متصل دغدغه کاربران بوده و داخل این شرایط همه نیازمند کیفیت مفت بخاطر فعالیت های اینترنتی خود هستند.

محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- بخاطر تسهیل وضعیت دورکاری کارمندان، آموزش رمزی بصیرت آموزان و دانشجویان و همچنین بوسیله دلیل تکثیر مصرف کاربران از اینترنت، رخصت به فعال کردن بسته های ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت برای تمامی کاربران مدلل داد و همچنین برخی از سریال ها و فیلم های تلویزیون های اینترنتی را مجانی کرد.

او همچنین درباره مجهز بودن امکان آموزش از گونه دور همچنین گفته بود که با توجه بوسیله ظن مدارس و دانشگاه ها و شرایط ایجادشده، با همکاری وزارت علوم و آموزش و پرورش، امکانات ویژه ای جهت آموزش رمزی و از سیاق دور فراهم شده تا میلیون ها بینش آموز و دانشجو ضمن حفظ سلامت خود، از تحصیل علم غم مکان نمانند.

درون این راستا محمدجواد آذری جهرمی در جدیدترین توییت خویشتن نوشت: با آغاز مجدد کلاس های مجازی مدارس و دانشگاه ها، بوسیله باهم اتحاد کردن های اینترنت خانگی ابلاغ کردیم که تا انتها اردیبهشت سرعت همه مشترکین خود را «رایگان» بوسیله ۱۶مگابیت ارتقا دهند.

او همچنین با اعتراف اینکه این دستورالعمل ساعتی قبل داخل اکثر این شریک ها اجرایی شده، از نمو هفت درصدی متوسط مجموع پهنای باند اطلاع انصاف.

شاید دوست داشته باشید:

توضیحات جهرمی درباره مشت اندرکاران فیلترینگ و سرعت اینترنت

همشهری آنلاین -مائده امینی : اینجا همه چیز مرموز تر است؛ هنجار حقوق شهروندی در فضای مجازی راحت تر شکسته […]

کشف قدیمی ترین سکونتگاه وایکینگ ها در ایسلند

باستان شناسان مکانی کشف کرده اند که مقدور است قدیمی ترین سکونتگاه وایکینگ ها تو ایسلند باشد. بیارنی اینارسون باستان […]

بنچمارک پردازنده گرافیکی Radeon تراشه اکسینوس 1000 سامسونگ فاش شد

نخستین پردازنده ی گرافیکی سفارشی سازی شده ی سری رادئون ای ام دی (AMD Radeon) که استراحت است در گوشی های پرچم […]