پر دانلودترین اپلیکیشن های جهان را بشناسید

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و بوسیله نقل از ایسنا، آمار و گزارش های منتشر شده در وبسایت gsmarena نشان می دهد که اپلیکیشن ویدئو محور تیک مو که در یکی دو سال اخیر محبوبیت فراوانی در کشورهای مختلف جلوه گر کرده است،  توانسته دید و توجه کاربران هر دو پلتفرم گوشی های اندرویدی و آی او اس را در ۳ ماهه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی به سمت و لفظ خود دعوت نرم و با سبقت از تمامی اپلیکیشن های فیسبوکی همانند پیام رسان واتس آپ، شبکه اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام و همچنین پیام رسان فیسبوک مسنجر توانسته رتبه نخست سیاهه رده بندی اپلیکیشن های محبوب با زیادترین مقیاس دانلود را در دنیا به نام خویشتن به ثبت برساند.

موافق این رده بندی واتس اپ با یک پله صعود در رتبه دوم، شبکه مدنی فیسبوک با یک پله سقوط در رتبه سوم، اینستاگرام با یک پله صعود داخل رتبه چهارم و پیام رسان فیسبوک مسنجر نیز با یک پله کمبود درون رتبه پنجم این خط سیر راحتی گرفته اند.

اپلیکیشن های لایکی (Likee)،  اسنپ چت، شر ایت (ShareIt)،  نتفلیکس و اسپاتیفای نیز به نظام درون ایستگاه های ششم تا دهم این فهرست رده بندی قرار اندوهناک اند.

با شیوع عریض ویروس خطرناک و مرگبار کرونا یا بیماری کووید-۱۹، بسیاری از کشورهای مختلف جهان با نحو و اعمال قوانین و مقررات جدیدی، محدودیت های سخت گیرانه ای برای تردد و رفت و آمد شهروندان در سطح شهرها و کشورها اجرا کردند و وزارت بهداشت و نهادهای درمانی از تمامی شهروندان در کشورهای جهان درخواست کرده اند که به هیچ عنوان از منزل خود خارج نشوند و حتی کار و فعالیت های شغلی خود را همچنین بوسیله صورت دورکاری از عادت رایانه های انحصاری و از منزل خود ارتکاب دهند.  

با تعطیلی مدارس و دانشگاهها، موزه و سینما و کنسرت و تمامی اماکن عمومی درون شهرهای مختلف جهان، بدیهی است که سرگرمی افرادی که مجبورند برای مدت تمام درون منزل بمانند، اینترنت و اپلیکیشن و برنامه های آنلاینی است که می توانند با بهره مندی و استعمال از آن پهلو روی گوشی هوشمند، رایانه و تلویزیون، اوقات صبر خود را در مدت زمان ارتفاع فساد گشادگی ویروس کرونا سپری کنند.   همین امر جهت افزودن ناگهانی دانلود و استعمال از اپلیکیشن های موبایلی تو هر دو پلتفرم گوگل پلی استور و اپ استور اپل شده است.

شاید دوست داشته باشید:

توضیحات جهرمی درباره مشت اندرکاران فیلترینگ و سرعت اینترنت

همشهری آنلاین -مائده امینی : اینجا همه چیز مرموز تر است؛ هنجار حقوق شهروندی در فضای مجازی راحت تر شکسته […]

کشف قدیمی ترین سکونتگاه وایکینگ ها در ایسلند

باستان شناسان مکانی کشف کرده اند که مقدور است قدیمی ترین سکونتگاه وایکینگ ها تو ایسلند باشد. بیارنی اینارسون باستان […]

بنچمارک پردازنده گرافیکی Radeon تراشه اکسینوس 1000 سامسونگ فاش شد

نخستین پردازنده ی گرافیکی سفارشی سازی شده ی سری رادئون ای ام دی (AMD Radeon) که استراحت است در گوشی های پرچم […]