مدل سازی وب رشته هنرستانی می شود

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سیدمصطفی آذرکیش فداکار عناوین رشته های جدید را اعلام و اظهار کرد: خدمات گلخانه ای، تعمیر ماشین های اداری، مهمانداری هواپیما، تعمیر اتومبیل هواپیما، فرآوری گیاهان دارویی، نقشه کشی صفحات وب و تولید محتوای انیمیشن از یکسره رشته های متاخر در چهار بنیان صنعت، کشاورزی، خدمات و هنر هستند که سزاوار سرزنش با نیاز بازار امر مدل سازی شده و پرورش خواهند شد.

وی افزود: محضر مدخل خصوصی و بنگاه های اقتصادی به منظور خلق تناسب میان مهارت هنرجویان و نیاز میدان کار، یک فرمان اجتناب ناپذیر است و لازم است نهادهای تصمیم گیر و وسیله های ذیربط با در دیدن ستاندن مشوق های قانونی، علت های لازم را در حصه خصوصی خلق کردن کنند تا این بستگی و تعامل میان حصه آموزش و بازار فرمان افزودن فاش کند.

مدیرکل دکه آموزش های متخصص و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و تحصیل هدایت و آموزش نیروی انسانی متخصص، خبره و کارآمد قابل با نیازهای راسته کار را از جمله اهداف هنرستان ها دانست و گفت: ترویج و محکمی نزاکت تولید و کارآفرینی همچنین در آموزش های فنی و حرفه ای تعاقب می شود.

آذرکیش ادامه داد: کارآفرینی مؤلفه مهمی در توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور است و تو اسناد بالادستی چون سندتحول بنیادین همچنین کنار آن پافشاری شده است. برای شکل پذیری تکالیف سندتحول از سال ۱۳۹۰ تحصیل کارآفرینی وارد برنامه درسی ملی شد و دروسی قرین کار و فناوری تو محور ششم، هفتم، هشتم و نهم گنجانده شد و کارآفرینی داخل دوره متوسطه دوم نیز به عنوان دروس پا بر جا آموزش داده می شود. توسعه آموزش های مهارتی در دستور کار آموزش و پرورش استراحت دارد و به منظور تکثیر تسهیم سرمایه انسانی، از ضابطه آموزش مهارت، خلاقیت و کارآفرینی تلاش می کنیم.

وی با بیان اینکه محیط، فرصت کارآفرینانه و بی همتا کارآفرین سه گانه مولفه مهم در مقوله فرهنگ کارآفرینی هستند، گفت: نقش ملعمان داخل ارتقای این فرهنگ را نمی توان عجیب گرفت. آنها می توانند درون قالب فرآیندهای یاددهی و یادگیری، ادب کارآفرینی را نهادینه کنند.

شاید دوست داشته باشید:

سازمان انرژی اتمی با تکنیک های هسته ای جدید آفات باغداری را کنترل می کند

به گزارش ایسنا، این پروژه که با سعی متخصصان پژوهشکده کشاورزی هسته ای کرج داخل باغ سرهنگی در بهشهر، استان […]

مهندسی بی نهایت: تونل مانش، بلندترین تونل دامن آبی گیتی

تونل مانش (به فرانسوی Le tunnel sous la Manche) خواه تونل شانل (Chunnel) یا تونل کانال (Channel) یکی از بلندترین نقب های دنیا […]

تحصیل مینی مغزهای حاوی DNA نئاندرتال درون آزمایشگاه

زمان حال می دانیم که بسیاری از ما تا حدی نئاندرتال هستیم و ژن های ما آثاری از برخوردهای گذشته […]