ممنوعیت سودا و پیش ابتیاع خودرو توسط شرکت های فاقد مجوز از کمیته خودرو

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، به نقل از شاتا، عباس تابش داخل حاشیه کنفرانس ستاد تنظیم بازار درون جمع خبرنگاران گفت: برای آن بخش از خودروسازان یا مونتاژکارانی که به تعهدات معوق خود ایفا کرده باشند، مجوز سودا درون کمیته خودرو داده می شود. نیز بایگانی آن مدخل از خودروسازان یا مونتاژکارانی که تعهدات معوق دارند و بوسیله این تعهدات همچنین انجام نکردهاند، بوسیله تعزیرات و قوه قضاییه منعکس و ارسال شده است که امیدواریم با تصمیم گیری به موقع دستگاه های نظارتی حقوق کاربرد کنندگان تعظیم شود.

رییس راه اندازی زنهار مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در ادامه با اعتراف اینکه داخل مطمئن پکیج رادیاتور و آبگرمکن در بازار مشکلاتی وجود داشته به این دلیل که برخی واحدها عرضه را بخوبی عمل ندادند و برخی واحدها نیز عرضه خویشتن را برای افراد خاصی ارتکاب داده بودند، تصریح کرد: در این زمینه مستندات لازم را دریافت کرده ایم و در حال بررسی باریک بین این مستندات هستیم و امیدواریم قید ۴۸ ساعت آینده خراج شدید را اعلام کنیم.

افزایش ۱۷ درصدی نظارت ها پیاده شدن میدان نسبت بوسیله ماه گذشته

وی افزود: افزودن ۱۷ درصدی بازرسی ها را نسبت به ماه قبل تو بازار داریم و به دنبال سیستمی کردن نظارت ها بر بازار هستیم که راه اندازی هر چهار سامانه سازمان حمایت همچنین در همین راستا است.

رییس سازمان حمایت کاربرد کنندگان و تولیدکنندگان با اقرار اینکه قدری از نظارت ها توسط خود بنگاه ها انجام می شود، گفت: تو حوزه نظارت پیاده شدن راسته سیمان و لاستیک خود بنگاه ها و واحدهای تولیدی مکلف شدند که نظارت کافی را بر نمایندگی ها و عاملیت های فروش خویشتن در راسته داشته باشند.

به گفته این مقام مسئول اگر شعبه یا عاملیتی در این حوزه قیمت کاربرد کننده را رعایت نکند، ظرف همان روز به بنگاه مربوطه اعلام خواهد شد و بنگاه مکلف است که نمایندگی یا عاملیت مربوطه را ملغی کند و برای تمام بیع های قبلی آن همچنین موضوع تعزیر را خواهیم داشت.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

کارت گرافیک MX450 انویدیا ۳۳ درصد سریع مرطوب از MX350 است

پردازنده های گرافیکی سری MX انویدیا غلبه پردازشی بسیار زیادی ندارند و برای اهداف گیمینگ به امر نمی روند؛ بنابراین، […]

ناظران در شورای معادن ۱۰ استان گلچین شدند

بوسیله گزارش ایسنا، امیرحسین قاضی زاده هاشمی کارپرداز مهتر محفل در مجمع مشهود امروز (چهارشنبه) اسامی اعضای ناظر در شورای […]

کارت های نامشخص انویدیا؛ گیگابایت اطلاعاتی از RTX 3060 Ti و دو مدل دیگر را افشا کرد

AAانویدیاGHAROOOONGHAROOOON در سه گانه ماهه ی پایانی سال ۲۰۲۰ بسیار پرکار و انواع پردازنده های گرافیکی امپر خود را عرضه […]