توییتر پولی می شود؟ | استخدام مهندس بخاطر اضافه چند ویژگی پولی بوسیله شبکه محبوب

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دیلی میل، در فهرست مشاغل و استخدام های توییتر تو روزهای اخیر چند تک عجیب دیده شده است؛ از جمله مهندسانی که بتوانند در پولی شدن فداکار از فردی های توییتر به این باهم اتحاد کردن معاون کنند. همین باعث شد کاربران به صفحه توییتر هجوم ببرنند و از ظن پولی شدن آن شکایت کنند. برخی هم معتقدند توییتر باید بوسیله آنها برای استعمال کردن از این شبکه اجتماعی پول اندوه بدهد!

توییتر به یک مهندس ارشد نرم افزار احتیاج دارد که بتواند از نزدیک با سایت twitter.com و دسته پرداخت و دریافت نفقه ها همکاری کند. با اینکه تا این لحظه توییتر از کاربران می خواهد «حساب کاربری رایگان خویشتن را بسازید» اما هر آن امکان پذیر است این جمله برداشته و یک شرط پولی شدن به آن افزوده شود. در کمی از آگهی استخدام مهندس آشکارا به طراحی یک بخش پولی اشاره شده است بدون آنکه درباره جزئیات آن روشنگری شده باشد.

گرچه مدیران ارشد توییتر درباره این ماجرا سکوت کرده اند اما بخش پولی و عمومی آگهی تا حدودی تصحیح شده تا شائبه های آن مشت ناچیز در وضعیت فعلی از بین برود. یکی از کاربران در خاصیت به پولی شدن توییتر این طور تالیف است: «روزی که من برای اشتراک توییتر پول بدهم، همان روز از دانلد ترامپ امان می کنم.» گروهی دیگر پولی شدن را خاتمه توییتر و عده ای هم اشتراکی کردن این شبکه اجتماعی را به ذهنی مرگ توییتر دانسته اند.

توییتر برای درآوردن نفقه های خویشتن به آگهی ها وابسته است. با این حال، پاشیدن خبر حدس پولی شدن باعث شد تشبیه کردن توییتر داخل بازار بورس نیویورک با 7.34 درصد نمو امانت شود. شاید اندوه سعی مقام های دولت آمریکا برای ممنوع کردن فعالیت نرم اسباب چینی تیک مو یکی از دلایل افزایش قیمت سهام توییتر بوده است.

شاید دوست داشته باشید:

کارت گرافیک MX450 انویدیا ۳۳ درصد سریع مرطوب از MX350 است

پردازنده های گرافیکی سری MX انویدیا غلبه پردازشی بسیار زیادی ندارند و برای اهداف گیمینگ به امر نمی روند؛ بنابراین، […]

ناظران در شورای معادن ۱۰ استان گلچین شدند

بوسیله گزارش ایسنا، امیرحسین قاضی زاده هاشمی کارپرداز مهتر محفل در مجمع مشهود امروز (چهارشنبه) اسامی اعضای ناظر در شورای […]

کارت های نامشخص انویدیا؛ گیگابایت اطلاعاتی از RTX 3060 Ti و دو مدل دیگر را افشا کرد

AAانویدیاGHAROOOONGHAROOOON در سه گانه ماهه ی پایانی سال ۲۰۲۰ بسیار پرکار و انواع پردازنده های گرافیکی امپر خود را عرضه […]