طراحی فاز ۳ تغلیظ سونگون مطابق با آخرین نتایج اکتشافی

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، علی فتوحی درون این بنیاد با اشاره بوسیله رویکرد مدیرعامل شریک شدن ملی مس ایران مبنی به خشکی امدن افزایش تولید و رونق هرچه بیشتر ترقی طرح های اقتصادی، اظهار کرد: فاز ۳ غلیظ کردن کنسانتره مس سونگون مشابه فاز ۱و۲ این مجلس بخاطر خاک ورودی هفت میلیون جسم در سال و کنسانتره مس تولیدی ۱۵۰ هزار تن در سال و تولید ۱۵۰۰ جسم کنسانتره مولیبدن درون سال طراحی شده است.

مجری طرح فاز ۳ سفت کردن سونگون با بیان این که ذخیره ماده معدنی قابل استخراج داخل کمیسیون سونگون بیش از یک میلیارد قامت اعلام شده است، گفت: واقعی ترین دلیل اجرای طرح فاز ۳ نیز دقیقا مرتبط با پس انداز ماده معدنی سزاوار سرزنش استخراج است و طبق مهندسی و اطلاع دادن طرح های توسعه معدن این مجلس طرح استخراج این ماده معدنی به موازات اجرای طرح ستبر کردن فاز ۳ درون حال عمل است.

وی استاندارد سرمایه ارزی و ریالی تک احتیاج این طرح را تو مجموع ۳۰ هزاره میلیارد ریال برای احداث سنگ شکن، نوار انتقال مواد، کارخانه و قسمت های جانبی اعلام کرد و افزود: همچنین  ۱۲ هزاره میلیارد ریال نیز برای مجمعه واگذاری باطله و مطمئن آب برگشتی برآورد شده است.

فتوحی ضمن تاکید براینکه کارشناسان مجرب شرکت و مهندسان تویی برای اجرای زننده و عاری نقص این پروژه، توان لازم را دارند، خاطرنشان کرد: بخش عمده تجهیزات اصلی این خط خریداری شده و تقدیر های اصلی این پروژه درون داخل ساخت خواهد شد و بخش بیش کوچکی از آن، نیاز به تامین از خارج دارد.

به گفته قوطی طرح فاز ۳ تغلیظ سونگون، این طرح درون حال حاضر درون مرحله خاکبرداری است و گزینش مباشر طرح نیز رخ گرفته است. همچنین اطلاع پیمانکاران برای اجرای این طرح به صورت EPC انجام شده و به زودی اسناد مناقصه تکمیل و مناقصه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

کارت گرافیک MX450 انویدیا ۳۳ درصد سریع مرطوب از MX350 است

پردازنده های گرافیکی سری MX انویدیا غلبه پردازشی بسیار زیادی ندارند و برای اهداف گیمینگ به امر نمی روند؛ بنابراین، […]

ناظران در شورای معادن ۱۰ استان گلچین شدند

بوسیله گزارش ایسنا، امیرحسین قاضی زاده هاشمی کارپرداز مهتر محفل در مجمع مشهود امروز (چهارشنبه) اسامی اعضای ناظر در شورای […]

کارت های نامشخص انویدیا؛ گیگابایت اطلاعاتی از RTX 3060 Ti و دو مدل دیگر را افشا کرد

AAانویدیاGHAROOOONGHAROOOON در سه گانه ماهه ی پایانی سال ۲۰۲۰ بسیار پرکار و انواع پردازنده های گرافیکی امپر خود را عرضه […]